معرفی مرکز سلامت روان باران آرامش

مرکز روانشناسی و کلینیک روانشناسی باران آرامش، تخصصی ترین مرکز مشاوره روانشناسی در شهربابک، تلاش دارد با رویکردی چندبعدی، تشخیص و درمان اختلالات روانشناختی را در بالاترین سطح ممکن ارائه دهد. در این فرایند پس از تشخیص که بسیار اهمیت دارد، تیم روان درمانی، توانبخشی و مشاوه وارد عمل شده و با رویکردی چندجانبه اقدام به رفع مشکل مراجع می کنند. هدف کلینیک روانشناسی باران آرامش، به ارمغان آوردن آرامش و سلامت روان با استفاده از دانش حوزه علوم روانشناسی، همگام با درمان های روز دنیاست.

معرفی مدیریت مرکز

مدیریت مرکز سلامت روان باران آرامش با خانم الهام استبرقی کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی - سازمانی است.
ما عالی هستیم

خدمات ما

مشاوره حضوری
تقریبا تمامی تحقیقات علمی به موثرترین بودن مشاوره روانشناسی حضوری نسبت به سایر روشهای غیرحضوری تاکید می کنند. دلیل این موضوع امکان ارزیابی دقیق تر و برقراری رابطه انسانی مناسب تر است. با این حال، به دلیل فاصله جغرافیایی و یا در دسترس نبودن خدمات خوب روان شناسی و مشاوره، امکان مراجعه حضوری به روانشناس برای همگان میسر نیست. همچنین در شرایطی که فرد دارای باورهای اشتباه سنی است و یا از مشکل خود خجالت می کشد، ترجیح بر مشاوره غیرحضوری می باشد.
به طور کلی اگر امکان مشاوره حضوری را دارید، بهتر است مشاوره حضوری با مشاوران ما را در اولویت قرار دهید.
مشاوره اینترنتی
یکی از راههای بسیار مناسب برای ارتباط با مرکز سلامت باران آرمش اخذ مشاوره اینترنتی است. شما می توانید با کامنت گذاشتن در زیر مطالب و همچنین با ارسال ایمیل سئوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.
در این نوع مشاوره متخصصان کلینیک روان شناسی باران آرامش با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود راهکارهایی عملی را به شما ارائه می دهند تا بتوانید هر چه بهتر مشکلات خود را حل کنید. در این بین متخصصان ما اقدام به آموزش تکنیک ها و مهارت هایی می کنند که شما را در برابر چالش های پیش آمده یاری می کنند.
کلاسهای آموزشی
مرکز سلامت باران آرامش تلاش می کند کلاسهای آموزشی حضوری برای مادران بصورت کاملا کاربردی و در زمینه مشکلات خانوادگی برگزار کند.
این کلاسها بر اساس نیازسنجی از مشکلات بومی خانواده ها و در رابطه با نیازهای روانی و اجتماعی نوجوانان، جوانان و همسران برگزار می شود.
علاقمندان می توانند زمان و مکان برگزاری کلاسهای آموزشی را از طریق همین سایت پیگیری کنند.